АРХІВ НОВИН УЧИЛИЩА ДЕТАЛЬНО:


17 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ РЯТІВНИКІВ

Напередодні 17 вересня в нашому училищі пройшли урочистості з нагоди Дня рятівника


В липні 1972 році перші слухачі увійшли в гостинно відкриті двері Республіканської школи по підготовці начальників пожежно-сторожової охорони колгоспів. Так розпочалась історія нашого навчального закладу. Незважаючи на короткий проміжок часу вона містить у собі багато прикладів героїчного виконання службових обов’язків її випускниками. Так за мужність i геpоїзм, виявленнi при лiквiдацiї аварiї на Чоpнобильськiй атомній електростанції нагоpоджено  оpденом  "Чеpвоного  Пpапоpа", хpестом "За мужнiсть", присвоєно високе звання Героя України – посмертно випускнику 1983 року сеpжанту внутpiшньої служби Миколі Ващуку, а від недавна його іменем названа одна з вилуць нашого міста. Багато випускників стали номінантами акції «Герой – рятівник року.

Начальник училища полковник служби цивільного захисту Микола Говорущак у своїй промові наголосив на тому, що сьогодні рятівник – це одна із найблагородніших професій, яка об’єднує відважних і самовідданих людей, чий високий професіоналізм, постійна готовність до самопожертви забезпечують кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих. Незважаючи на святковий день, рятівники завжди залишаються відповідальними та готовими постійно ризикувати власним життям.

В день професійного свята кращі викладачі, курсанти,  студенти були відзначені  грамотами та подяками, ряду викладачів були присвоєні чергові спеціальні звання. Святковим подарунком для присутніх став концерт учасників художньої самодіяльності училища

Дата новини: 16.09.2016;     Всього переглядів: 754

Бібл училища тест ДКР ДСНС МОН ЛДУ БЖД ліцей НУЦЗУ ЄДУ інфо інфо інфо антикор. НАЗК ІМЗО Ґендерна політика
YouTube Twitter Facebook Instagram

Дошка
ПРЕС−ЦЕНТР:
АДРЕСА:

Україна, інд.21020
м.Вінниця,
вул.Генерала Арабея, 7

ЗВ'ЯЗОК:

E-mail:
vucz@dsns.gov.ua
ЧЕРГОВИЙ КОМЕНДАНТ: 0432-52-09-28


Генднрна рівність

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО СЕКСУАЛЬНИХ ДОМАГАНЬ ТА ПРОЯВІВ ДИСКРІМІНАЦІЇ: