АРХІВ НОВИН УЧИЛИЩА ДЕТАЛЬНО:


НАЙСИЛЬНІШИЙ ПОЖЕЖНИЙ-РЯТУВАЛЬНИК 2020

В Училищі проведено конкурс «Найсильніший пожежний рятувальник» серед здобувачів освіти Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця).


Конкурс проведено з метою формування у майбутніх рятувальників вміння долати значні фізичні та психологічні навантаження з якими вони в майбутньому будуть зустрічатись під час ліквідації пожеж та інших надзвичайних ситуацій. Вміння жертвувати собою заради досягнення необхідного результату, незважаючи на виснаження, біль та втому. Пропагування здорового способу життя, розвитку сили, витривалості, спритності та виховання почуття колективізму.

Программа заходу була досить насиченою і на учасників чекали непрості випробування. Підйом на башту по встановленій висувній драбині у вікно 3-го поверху, підняття на башту за допомогою рятувальної мотузки двох скаток напірних рукавів діаметром 77 мм та спуск рятувальника з башти по висувній драбині, подолання силового тренажеру «КАЙЗЕР» де ударами молота вагою 4 кг необхідно перемістити металевий блок вагою 72,5 кг на відстань 1,5 м, «слалом» та змотування напірного рукава діаметром 77 мм «вісімкою», звільнення манекену потерпілого з під уламку зруйнованої конструкції за допомогою сили рук, евакуація манекену потерпілого у безпечну зону - усі ці вправи учасники змагань виконували на швидкість.

Після напруженої боротьби призові місця розподілились таким чином:


    В особистому заліку:
  • І місце Панасюк Дмитро;
  • ІІ місце Адаменко Максим;
  • ІІІ місце Босенко Юрій.

    В естафеті та загальнокомандному заліку:
  • І місце команда групи 23ПБ-18К;
  • ІІ місце збірна команда груп 24/25РХ-18КУ;
  • ІІІ місце команда групи 4ПБ-19КУ.

Дата новини: 16.11.2020;     Всього переглядів: 1862

Бібл училища тест ДКР ДСНС МОН ЛДУ БЖД ліцей НУЦЗУ ЄДУ інфо інфо інфо антикор. НАЗК ІМЗО Ґендерна політика
YouTube Twitter Facebook Instagram

Дошка
ПРЕС−ЦЕНТР:
АДРЕСА:

Україна, інд.21020
м.Вінниця,
вул.Генерала Арабея, 7

ЗВ'ЯЗОК:

E-mail:
vucz@dsns.gov.ua
ЧЕРГОВИЙ КОМЕНДАНТ: 0432-52-09-28


Генднрна рівність

ЗВЕРНЕННЯ ЩОДО СЕКСУАЛЬНИХ ДОМАГАНЬ ТА ПРОЯВІВ ДИСКРІМІНАЦІЇ: